Bestuursbureau

Het bestuursbureau ondersteunt en faciliteert de scholen rondom zaken als financiŽn, personele zaken, huisvesting en onderwijskwaliteit. Daarnaast ondersteunen de medewerkers van het bureau de bestuurder en de raad van toezicht.

Bezoek en postadres:
Nieuwstraat 23A
1621 EA Hoon
T 0229 282 040
E info@talenthoorn.nl

De volgende medewerkers zijn onderdeel van het bestuursbureau:
Danielle Rolvink
Managementassistente


T 0229 - 282 040
E da.rolvink@talenthoorn.nl


Anja van der Stam
Beleidsmedewerker personeelszaken

T 0229 - 282 047
E a.vd.stam@talenthoorn.nl

Aanwezig:
maandag t/m donderdag en vrijdagochtend
Meta Buis
Medewerker personeelszaken


T 0229 - 282 041
E m.buis@talenthoorn.nl

Aanwezig:
maandag, donderdagochtend
en vrijdag
Koos Schipper
Beleidsmedewerker personeelszaken

T 0229 - 282 042
E koos.schipper@talenthoorn.nl

Aanwezig:
maandag t/m donderdag
Mirjam van der Sloot - Broek
Medewerker financiŽle administratie

T 0229 - 282 041
E m.broek@talenthoorn.nl

Aanwezig:
maandag t/m woensdag
Roos van der Kruk
Beleidsmedewerker onderwijskwaliteit

T 0229 - 282 043
E r.vd.kruk@talenthoorn.nl

Aanwezig:
maandag, woensdag en vrijdag
Victor Reinders
Hoofd bedrijfsvoering en waarnemend bestuurder

T 0229 - 282 046
E v.reinders@talenthoorn.nl

Aanwezig:
maandag t/m donderdag